Veshjet "binjake" mes vip-sh, kush duket me bukur?
 
Shperndaje
ikub#: 1712200098
Veshjet "binjake" mes vip-sh, kush duket me bukur? Ja disa nga veshjet "binjake" me te bukura te vip-ve.
U ndodh edhe vip-ve madje edhe ne tapetet e kuq me prestigjioz te botes. Nuk është e rralle qe dy vip te mbajnë veshur te njëjtën veshje.
Mund te ndodh ne një kohe apo ne distance dhe çdo njëra mund te jap interpretimin e saj personal veshjes. Dhe nuk behet fjale vetëm për ato qe nxjerrin ne pah trupin e tyre ne mënyrën me te mire te mundshme.
Mbi te gjitha është ne loja shija e tyre personale. Ja disa nga veshjet "binjake" me te bukura te vip-ve.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: TAPETI I KUQ VESHJE VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved