Veshjet dimërore të vip-ve për të përballuar të ftohtin
 
Shperndaje
ikub#: 1712200084
Ja disa ide veshjesh glamour për këtë dimër frymëzuar nga vip-at.
FOTO GALERI
1/6
1
I ftohti i akullt i javëve te fundit ka bere qe dimri te ndjehet edhe me shume ne jetën tone te përditshme dhe bashke me te edhe ne look-un tone te stinës se ftohte.
]
JPG" style="width: 620px; height: 921px;" />
Por si mund te dalim nga shtëpia te pa veshura trashe? Por vip-at çfarë veshin ne këto dite kaq te ftohta? Ja disa ide veshjesh glamour për këtë dimër frymëzuar nga vip-at.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI VESHJE VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved