Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Yjet me stilin më të bukur për 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1712200006
Nga Gigi Hadid, Alexa Chung e Dakota Johnson.
Fundi i vitit shoqërohet gjithmonë ne një bilanc se si kanë shkuar gjërat. Sigurisht që ky bilanc bëhet në çdo kompani, arritjet personale dhe sigurisht edhe në trendet dhe tendencat e modës.
 
E dini se kush kanë qenë yjet më me ndikim në 2017? Po ato të veshur më bukur?
 
Le të fillojmë me Alexa Chung dhe Olivia Palermo, vajzat me një gardërobë të përsosur. Ato vijojnë të jenë ikona të padiskutueshme të stilit. 
 
Gjithashtu një stil të bukur dhe të rafinuar kanë treguar edhe aktoret e Hollywood-i Julianne Moore, Emma Stone dhe aktorja Dakota Johnson.
 
Një revolucion të stilit, komoditetit dhe thjeshtësisë duke u dukur shik kanë bërë modelet e ardhura në industrinë e modës vitet e fundit si Kaia Gerber, Gigi Hadid etj.
 
Ja yjet që na kanë pushtuar me stilin e tyre të patëmetë dhe veshjet frymëzuese.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: STILI VESHJA YJET

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved