Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
4 look të Gigi Hadid me pantallona të bardha që mund të kopjoni
 
Shperndaje
ikub#: 1712210048
Ja 4 look te super modeles me pantallona te bardha për te kopjuar.
Modelja e famshme Gigi Hadid poston përditë foto te look-ut te saj ku disa prej tyre janë shume easy ndërsa te tjerë shume shik dhe modern madje dhe te tepruar. Kështu mund te merrni frymëzim nga veshja e saj me pantallona te bardha te cilat mund ti vishni jo vetëm ne verë por edhe gjate ditëve te dimrit apo për raste festive. Ja 4 look te super modeles me pantallona te bardha për te kopjuar.
 
1. Për ditën një look casual: Një veshje perfekte për një dite pazari ne qytet apo për te shkuar ne shkolle. I thjeshte dhe i miksuar me shije. Si këpucë modelja ka preferuar te vesh një pale sneakers ne ngjyre jeshile dhe një pale syze nëse jashtë ka diell.
 
2. Look glam-rock: Pak veshje për një rezultat shume ne tendence. Modelja ka preferuar te vesh një këmishe ne lëkurë false me një xhepa përpara e cila është dhe shume ne trend dhe ka preferuar për ta kombinuar me një pale pantallona te bardha jeans me bel te lart dhe një pale çizme me maje po ne ngjyre te zeze. Një veshje për ta veshur për një aperitiv apo një dark.
 
3. Look bon ton: Ngjyra dominuese është boje qielli. Modelja ka preferuar te vesh një bluze maxi dhe ka preferuar ta fus nen pantallona. Një kombinim shume i bukur me çizmet te cilat janë ne te njëjtën ngjyre me bluzën dhe ka përfunduar pamjen me një çante dore te qëndisur.
 
4. Super chic: Kush e ka thënë se për te pasur një pamje elegante duhet patjetër te vishni një fustan mbrëmjeje? Modelja ka preferuar te vesh një xhakete te bardhe dhe pantallona ne te njëjtën ngjyre me detaje te vogla anësore ne ngjyre te zë dhe këpucët dekolte ne ngjyre nude. Një veshje e thjesht dhe shume shik.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID KOPJO LOOK PANTALLONA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved