Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dëshirë për të shkëlqyer? Ja aksesorët që ju duhen
 
Shperndaje
ikub#: 1712210119
Reflekse, xixa, shkëlqime metalike dhe shume dëshire për te rene ne sy.

Reflekse, xixa, shkëlqime metalike dhe shume dëshire për te rene ne sy. Aksesoret e shkëlqyeshëm janë must have për këtë periudhe festive. T

e çmuara si bizhuteri, te shkëlqyeshëm dhe te pa rezistueshëm për efektin e tyre shinny. Këto aksesor arrijnë te kompletojnë me një pamje glamour veshjet e mbrëmjes.

Çanta dore te mbushura me kristale, te zbukuruara me temina, këpucë me taka me efekt metal dhe jo vetëm. Këpucët dhe çantat do te vishen edhe gjate ditës për ti dhënë me shume shkëlqim veshjes qoftë kjo edhe me casual me një pale jeans dhe pulovër.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR DESHIRA SHKELQIM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved