Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët e ngrohta të dimrit
 
Shperndaje
ikub#: 1712210095
Por cilat janë këpucët me te ngrohta dhe ne trend për sezonin?
 
Jo jeans-et as trikot apo fustanet janë këpucët fiksimi i vërtet i femrave. Kush nuk do te dëshironte një nder ato dollapë qe shihen vetëm ne filma te mbushur plote me këpucë te çdo modeli dhe ngjyre? Por cilat janë këpucët me te ngrohta dhe ne trend për sezonin? 
 
1. Çizmet e shkurtra
Po fillojmë me një klasik qe karakterizon stinën e gjate dhe te ftohte te dimrit dhe janë çizmet e shkurtra. Këto lloj këpucësh nuk mund te mungojnë ne dollapin e femrave. Janë një model qe kombinohen me jeans te ngushta apo me streçe duke i dhënë personalitet veshjes.
 
2. Çizmet me taka te trasha
Për ato femra qe nuk dëshirojnë te heqin dore nga klasi dhe feminiliteti mund te preferojnë një pale çizme me taka te trasha. Nëse i zgjidhni ne versionin kamosh janë ideale për tu veshur çdo dite por edhe për ndonjë event. Mund ti zgjidhni ne ngjyre bordeaux, e zeze dhe ne tonalitete te ngjyrës gri dhe kafe.
 
3. Çizmet shume te gjata
Janë nder trendët me te pëlqyera te sezonit moda e çizmeve shume te gjata. Këto lloj këpucësh ne fakt nuk janë te përshtatshme për te gjitha por vetëm për ato femra qe kane një fizik te holle dhe te gjate. Këto çizme mund ti kombinoni shume bukur me një pale jeans te ngushta apo me një fund mini etj.
 
4. Modeli Creeper Shoes
Këpucët Creeper janë shume te përdorura. Ky model është shume i preferuar ne vitet e fundit madje ka nisur qe ne vitet 80'.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMRI KEPUCE TREND

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved