Kopjoni look-un glamour të Jessica Alba
 
Shperndaje
ikub#: 1712210067
Kur flasim për mode është e kot te themi se nuk jemi ne kërkim te frymëzimeve te reja për sa i përket stilit.
Kur flasim për mode është e kot te themi se nuk jemi ne kërkim te frymëzimeve te reja për sa i përket stilit. Ka nga ato femra qe shohin revista kush ndjeke profile ne Instagram te vip-ve por ka edhe nga ato qe dëshirojnë te frymëzohen nga streetstyle. Ndërsa sot po ju propozojmë te frymëzoheni nga një fashion ikone siç është aktorja e bukur Jessica Alba me një shije shume shik. Është një veshje e cila mund te jete e përshtatshme për një event apo glam apo një cocktail. Ky look përbehet nga pak element te miksuar për një rezultat te bukur. 
 
Jessica Alba ka preferuar te vesh një fund mini me xixa dhe e ka kombinuar me një bluze te bardhe dhe këpucët dekolte me taka ne te njëjtën ngjyre me bluzën. Ndërsa ka dashur te thyeje pamjen me një xhakete lëkure ne ngjyre jeshile ushtarake dhe për te kompletuar një çante te vogël dore.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: GLAMOUR JESSICA ALBA STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved