Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
French manikyr përsëri në modë
 
Shperndaje
ikub#: 1712220163
French manikyr është kthyer përsëri ne mode por me një pamje glamour, elegante dhe i pasur me detaje ne trend.

French manikyr është kthyer përsëri ne mode por me një pamje glamour, elegante dhe i pasur me detaje ne trend. French manicure është një formë nail art minimal duke lyer vetëm majën e thonjve me ngjyre te bardhe dhe pjesën tjetër ne ngjyre natyrale.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FRENCH MANIKYR MODA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved