Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Getat dhe atletet ja si ti kombinoni bukur
 
Shperndaje
ikub#: 1712220124
Mesa duket edhe për 2018 atletet do te jene nder sfidueset me te mëdha te këpucëve dekolte me taka.

Këtë dimër atletet e vrapimit komode dhe te lehta do te vishen me geta te trasha, rrjete apo te mëndafshta për ti kombinuar me funde dhe pantallona pikërisht si te ishin një pale këpucë dekolte.

Mesa duket edhe për 2018 atletet do te jene nder sfidueset me te mëdha te këpucëve dekolte me taka. Tashme prej disa sezonesh shihen gjithmonë ne këmbët e femrave gjate ditës, për shëtitje, për ne shkolle dhe ne pune madje edhe ne disa mbrëmje te veçanta mes miqsh.

Mbase ka ardhur koha qe te lini vërtet mënjane këpucët me taka? Por fillimisht po ju tregojmë disa ide nga te cilat mund te merrni frymëzim qe 2018 mos t'ju gjej te pa përgatitura.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ATLETE GETA KOMBINIM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved