Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ide moderne dhe elegante si të vendosni penelin e syve
 
Shperndaje
ikub#: 1712220128
Peneli është një nga produktet kozmetike më të gjithanshme dhe të preferuar që ekziston.
Çdo sezon, stilistët përveç veshjeve nxjerrin edhe tendencat e makeup-it në pasarelat e tyre.
 
Këtë vit peneli modern dhe i guximshëm ka mbizotëruar kudo dhe duket se do të përkrahet shumë edhe në 2018. Ato vijnë në nuanca, forma dhe ngjyra nga më të ndryshmet duke tejkaluar edhe pritshmëritë tona.
 
Nga mënyrat e aplikimit të tij sy mace, tek ato me ngjyrë, tek peneli i dyfishtë, ja disa mënyra unike, moderne dhe shumë elegante si mund të krijoni një makeup- të bukur vetëm përmes penelit të syve. 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: APLIKIMI IDE MAKEUP NGJYRA PENELI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved