Këpucët që ja vlen të blini në këtë sezon uljesh
 
Shperndaje
ikub#: 1712220116
Nëse jeni duke pritur me padurim të blini këpucët e preferuara që nga fillimi i sezonit, atëherë përfitoni nga uljet me rastin e festave.
FOTO GALERI
1/12
1
Këtë vit modelet ishin të shumëllojshme nga çizmet e gjata mbi gju deri tek këpucët elegante, apo ato me takë të ulët.
 
Modele klasike, materiale lëkurë, shkëlqim e ngjyra metalike, detaje unike dhe femërore, atletet etj. ja disa nga modelet më të bukura që duhet të investoni në dimër.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: CIZMET DIMER KEPUCET MODELET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved