Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kopjoni menjëherë këtë look të Gigi Hadid
 
Shperndaje
ikub#: 1712220003
Look-u i Gigi Hadid bashkon te gjithë elementet qe një veshje easy chic ka nevoje.

Look-u i Gigi Hadid bashkon te gjithë elementet qe një veshje easy chic ka nevoje. Kështu super modelja ka preferuar te prezantohet me një veshje shume te thjeshte dhe ta kombinoje me aksesor minimal.

Nëse dëshironi te kopjoni këtë veshje te modeles niseni me një body apo bluze te zeze me dekolte te madhe. Me pas mblidhni flokët dhe vini një pale vathe rrathë ne ngjyre te arte.

Kështu me një body për mbrëmje mund te vishni pa hezituar një pale jeans por qe te jene ne një model te veçante, lehtësisht oversize dhe me bel te larte.

Ndërsa për te përfunduar look-un zgjidhni një pale çizme te zeza me taka dhe kështu përfundoni një look easy chic.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID KOPJE LOOK

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved