Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ngjyra e flokëve kanellë është e preferuara për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712220014
Cinnamon hair është trendi me i ri për sa i përket ngjyrës se flokëve.
Cinnamon hair është trendi me i ri për sa i përket ngjyrës se flokëve. Është një nuance e ngrohte kanelle e cila përfshin një spektër te gjere nuancash qe variojne nga gështenjë e ngrohte tek e kuqe bakër duke kaluar për bionde mjaltë dhe gështenjë me e çelur. 
 
Kujt i duket bukur kjo ngjyre? Ne përgjithësi te gjitha atyre qe kane një ngjyre lëkurë te çelur por sipas sfumaturave te zgjedhura duken bukur edhe tek ato femra me një ngjyre lëkurë te mesme dhe mesdhetare.
 
E rëndësishme është te ekuilibroni mire ngjyrën dhe te luani me sfumaturat për ta bere me te shkëlqyeshme ngjyrën e flokëve.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 FLOKE KANELLA NGJYRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved