Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të mbani kapelën bukur në rrugë
 
Shperndaje
ikub#: 1712220135
Ja disa këshilla si mund te vini bukur nje berete ne rruge.
Bereta është një kapele e cila është kthyer ne trend për me tepër është një model e cila u duket bukur me lloje te ndryshme fytyrash dhe modelesh flokësh. Mjafton vetëm te dini si ta vendosni sipas fizionomisë tuaj duke e vendosur me para apo me prapa. Ja disa këshilla si mund te vini bukur nje berete ne rruge.
 
 
1. Bereta klasike
Është një model i thjeshte e cila shkon me çdo gjë për me tepër duket shume bukur nëse e vishni me pallto ne çfarëdo ngjyre nëse beretën e keni zgjedhur ne ngjyre te zeze.
 
2. Bereta me ngjyre
Siç mund ta dini nëse mbani një aksesor me ngjyre gjeni mënyrë qe te jete e vetmja ngjyre ne veshjen tuaj kështu qe nëse zgjidhni te mbani një berete me ngjyre atëherë pjesa tjetër e veshjes tuaj duhet te jete sa me e thjeshte dhe njëngjyrëshe.
 
3. Berete e dekoruar
Ne treg mund te gjeni shume modele te bukura. Me aplikacione, me kopsa te shkëlqyeshme, me shkrime te qëndisura etj. Këto modele mund ti mbani vetëm nëse kane shkrime sipër dhe ta kombinoni me një veshje ne stilin parizien.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KAPELA RRUGA VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved