Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
9 femrat mbretërore që kanë një stil unik
 
Shperndaje
ikub#: 1712230005
Kur flitet për Dukeshën Kate Middleton, gjithçka që tërheq vëmendjen është veshja dhe stili i saj. Mirëpo përveç Kate ka edhe të tjera femra që vijnë me tituj të lartë mbretëror në botë dhe kanë një gardërobë të pasur dhe me stil unik.
1-Mbretëresha Rania e Jordanisë
2-Princesha Deena Aljuhani Abdulaziz e Arabisë Saudite.
3-Princesha Sirivannavari Nariratana e Tailandës
4-Mbretëresha Letizia e Spanjës
5-Sheikha Mozah Bint Nasser Al Missned e Katarit
6-Mbretëresha Maxima e Holandës
7-Princesha Madeleine e Suedisë
8-Princesha Marie-Chantal e Greqisë
9-Princesha Elisabeth Von Thurn Und Taxix e Gjermanisë
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA MBETERORE STILI VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved