Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Modelet e çorapeve tendencë për një pamje sa më "in"
 
Shperndaje
ikub#: 1712230016
Çorapet këtë sezon duhet te duken sa me shume. Për t'u dukur sa me bukur zgjidhni modelet me te veçanta.
E keni vene re qe prej disa kohesh çorapet po bëhen edhe me te dukshme? Për te qene sa me tendence zgjidhni ngjyrat, modelet dhe materialet me te veçanta. 
Ne fakt për shume kohe ky stil nuk është preferuar dhe madje është neglizhuar. Kishit qe prej fëmijërisë kur vishnit çorapet e bardha me fruda? tashme mund te riktheheni ne kohe. Me te preferuarat do mbeten ato sintetike, me xixa, pika dhe motive te ndryshme. Çorapet mund t'i vishni me atlete, derbie, çizme te shkurtra, sandale te hapura, etj. Jo vetëm qe nuk do dukeni keq, por do jeni gjithë kohës "in".
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CORAPE MODELE SEZONI TENDENCE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved