Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
3 ide të bukura si të stiloni flokët e shkurtër
 
Shperndaje
ikub#: 1712260005
Keni flokë të shkurtër? Ja disa ide stilimi të tyre që do ju marrin jo më shumë se 3 minuta çdo mëngjes.
Floku i shkurtër është komod për tu mbajtur. Ai stilohet shpejtë, lahet shpejtë dhe sigurisht nuk do gjithë ditën për ta tharë me tharëse. Çdo person që ka flokë të shkurtër e di mirë që në mëngjes ato nuk janë arsye për tu vonuar. Nëse jeni mërzitur nga stili i zakonshëm i tyre ja disa ide të bukura si të krijoni volum, onde dhe një krehje moderne në 3 mënyra të ndryshme.
 
Shikoni videon e mëposhtme për të mësuar si ti stiloni thjeshtë flokët e shkurtër.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET KREHJA SHKURTER STILIMI VIDEO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved