Bishti i kalit i kapur poshtë është trendi i ri shik
 
Shperndaje
ikub#: 1712260127
Nder modelet e flokëve te kapura me ne trend te momentit për vitin qe vjen 2018 është bishti i kalit i kapur poshtë.
FOTO GALERI
1/10
1

Nder modelet e flokëve te kapura me ne trend te momentit për vitin qe vjen 2018 është bishti i kalit i kapur poshtë. Por nëse dëshironi te krijoni një bisht te thjeshte dhe shik ne te njëjtën kohe atëherë synoni për aksesoret për flokë ne vend te llastikut te zakonshëm.

Kështu sot po ju tregojmë disa modele flokësh te kapura me bisht poshtë nga te cilat mund te merrni frymëzim. Mos harroni ky do te jete një nder trendet me te fuqishme te 2018.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: BISHT KALI SHIK TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved