Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Grimi i shkëlqyeshëm është ai që ju duhet për një party
 
Shperndaje
ikub#: 1712260032
Një protagonist i madh dhe glamour për festa edhe ngjyra e arte me shkëlqime e cila arrin te ndriçoje dhe ti jap karakter çdo look-u.
Një protagonist i madh dhe glamour për festa edhe ngjyra e arte me shkëlqime e cila arrin te ndriçoje dhe ti jap karakter çdo look-u.
Është e rëndësishme ta dozoni me kujdes, vete ne sasi te vogla sepse ne te kundërt nuk do te duket aspak bukur. Nëse do te zgjidhni pluhur te arte për sytë kombinimi me i bukur është me buze te kuqe.
Ne sy ngjyra e arte duket bukur nese e kombinoni me konturen e syve ne ngjyre te zeze, penel dhe rimel ne mënyrë qe ti jepni me shume theks shikimit.
 
Shkëlqimet ne ngjyre te argjend dhe platin janë zgjedhja perfekte për te bere qe sytë e erret te shkëlqejnë dhe mbi te gjitha ne kombinimi me tonet dhe lapsat ne ngjyre blu, vjollce. Keni dëshirë te guxoni? Mund te synoni për një shikim me pluhura te shkëlqyeshme për ti perdorur për një smokey eyes.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GRIM PARTY SHKELQIM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved