Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja si ishte look-u i Meghan Markle për Krishtlindjet e para me mbretëreshën
 
Shperndaje
ikub#: 1712260057
Me një pamje te thjeshte aq sa duhet Meghan Markle nuk po lodhet shume për ti "vjedhur" vëmendjen Kate Middleton.

Sipas shumicës te cilët kishin drejtuar sytë mbi te, Meghan Markle kishte veshur një pale çizmet te gjata prej veluri ne ngjyre karamel, një çante te firmës Chloe, kapele 100% british ne ngjyre kanelle dhe një pallto ne ngjyre bezhe.

Kështu Meghan Markle u shfaq elegante por jo shume me një look te rafinuar dhe pak formal. Me një pamje te thjeshte aq sa duhet Meghan Markle nuk po lodhet shume për ti "vjedhur" vëmendjen Kate Middleton.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KRISHTLINDJE LOOK LOOK MEGHAN MARKEL

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved