Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këpucët që duken super luksoze si për festa dhe përditshmëri
 
Shperndaje
ikub#: 1712260091
Festat janë një justifikim i mirë për tu veshur me veshje apo aksesorë që kërkojnë guxim për tu mbajtur.
Mirëpo këtë vit duket se shkëlqimet janë aq në modë dhe elegante sa mund ti mbani edhe në përditshmërinë tuaj si shopping apo punë.
 
Këto modele këpucësh duken unike për festa, ju japin shkëlqimin e  duhur dhe kanë një pamje shumë luksoze e glamur.
 
Nëse fustanet me xixa janë vetëm për festa, këpucët me shkëlqim mund ti mbani edhe në punë dhe të dukeni super shik.
 
Ja modelet më unike e të bukura të tyre, që ja vlen të bëni një investim.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTAT KEPUCET SHKELQIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved