Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këto janë aksesorët kult për 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1712260100
Ja cilet jane aksesoret me te preferuar per 2017.

Vërtet 2017 po largohet por disa prej këtyre aksesoreve do vazhdojnë te jene ne trend edhe për 2018. Kështu ishte Rihanna ajo qe lancoi ne koleksionin Fenty për Puma ne 2016 por qe vetëm ne 2017 ky trend u shpërnda me shpejtësi.

ashtu sikurse te gjitha trendët ishin te parat fashion blogger-et ato qe preferuan te guxonin me pantoflat me push dhe me pas mund ti shije kudo. Ja cilet jane aksesoret me te preferuar per 2017.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2017 AKSESORE KULT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved