Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të dukeni trend me beretat dhe ti kombinoni bukur ato
 
Shperndaje
ikub#: 1712260116
Nëse dëshironi të krijoni një stil të bukur dhe unik, vendosni një beretë në kokë.
Një kapele në formën e kapelave që mbajnë gazetashitësit, por që e kombinuar në mënyrën e duhur duket tepër elegante dhe trend.
 
Megjithëse tradicionalisht është cilësuar si kapele për burra, kohët e fundit ka pësuar një ringjallje duke u preferuar shumë nga femrat dhe shtëpitë më të mëdha të modës.
 
Ja disa mënyra kombinimi të tyre sipas blogerave të modës.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BERETA KAPELJA KOMBINIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved