Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshjet më të bukura të Victoria Beckham për 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1712260016
Victoria Beckham gjithmonë e më shumë është duke fituar titullin e saj si një ikonë mode.
Jeta e saj si një nënë në karrierë e ka bërë atë të udhëtojë shpesh në të dyja anët e Atlantikut duke shfaqur me krenari stilin dhe koleksionet e saj.
 
Në vitin 2016 ajo u kurorëzua si ikona e modës dhe udhëtuesja e veshur më mirë në aeroport nga British Airways.
Ndërsa Elizabeth Saltzman, stilistja e Hollywood dhe Vanity Fair tha se "Victoria Beckham gjithmonë e bën veshjen e saj të duket e një zgjedhje e drejtë edhe kur fluturon me avion. Elegante, e sofistikuar dhe njëkohësisht klasik dhe i rehatshëm në stilin e saj.”
 
Zbuloni në galerinë e fotove të gjitha veshjet e saj më të bukua për vitin 2017.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FOTO STILI VESHJA VICTORIA BECKHAM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved