Zgjidhni veshjen tuaj speciale për mbrëmjen e Viti te Ri
 
Shperndaje
ikub#: 1712260094
Zgjidhni veshjen tuaj speciale për mbrëmjen e Viti te Ri Keni programuar se ku do ta kaloni mbrëmjen e Viti te Ri dhe me ke?
Keni programuar se ku do ta kaloni mbrëmjen e Viti te Ri dhe me ke? Party me miqtë, ne familje apo ne një restorant? Çfarëdo qe te bëni dëshironi te mbani veshur një veshje speciale e cila ju bën te dukeni bukur për te mirëpritur ardhjen e vitit te ri. Ka mijëra propozime cilido qoftë buxheti juaj apo stili do te gjeti patjetër look-un e përshtatshëm për ju i cili do t'ju bej te dukeni te mrekullueshme gjate te gjithë mbrëmjes.
 
Për mbrëmjen e Vitit te Ri rruge te lire për shkëlqime teminash, pëlhura te shkëlqyeshme ne stilin e viteve 70'. Por nuk mbetet me pas edhe veluri për ta kombinuar ne stilin qe ju përshtatet me shume.
 
Fustane mini dhe te gjata me dekolte te thella, pantallona, jumpsuit me xhakete për një stil mannish te shkëlqyeshëm. Funde te gjata te shkëlqyeshme dhe pulovra ne ngjyre te zeze qe thyejnë dhe bëjnë kontemporane veshjen tuaj.
Midis ngjyrave përtej te kuqes tradicionale shume te këshillueshme janë dhe ngjyra e arte dhe e argjend por edhe jeshile e erret, bronz, ngjyre bakri dhe roza e zbehte gjithmonë ne versionin e shkëlqyeshëm. E zeze po por zgjidheni ne versionin mat velur apo transparente prej tyli dhe dantelle.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: MBREMJA VITI I RI ZGJEDHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved