Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Çantat e reja që do çmendin femrat do të jenë prej pelice
 
Shperndaje
ikub#: 1712260037
Çantat prej pelice janë bere ne pak postim ne Instagram mbretëreshat e dimrit.
 
Nëse pelicja ovesize prej "teddy bear" na mësoi për një doze butësie moda tashme ka nxjerre një trend te ri dhe ato janë çantat prej pelushi te cilat do te bëjnë për vete pa diskutim shume femra sepse mesa duket është kthyer dhe ne it-bag te stinës se dimrit.
Këto çanta ngjajnë si te ishin arushe pelushi nga te cilat nuk mund te ndaheni dot. Çantat prej pelice janë bere ne pak postim ne Instagram mbretëreshat e dimrit.
 
Modele si shopper, clutch dhe ne forme thesi çfarëdo linje te preferoni, pelicja ekologjike do te jete perfekte për ta mbajtur me vete.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR CANTAT PELICE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved