Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Keni një palë Mom Jeans? Atëherë vishini kështu!
 
Shperndaje
ikub#: 1712270114
Me bel te larte, prerje drejte dhe te ngushte me gjatësi deri tek kavilja.
Me bel te larte, prerje drejte dhe te ngushte me gjatësi deri tek kavilja. Ky është identikiti i jeans-ve me te preferuara te momentit. Mom Jeans një model shume ne tendence qe ka bere për vete te gjitha femrat.
Disa prej ush i kane lënë prej kohesh ne fund te dollapit sepse mom jeans janë veshje tipike e viteve 90' ndërsa tashme ka ardhur momenti për ti rinxjerre dhe ti jepni jete me kombinime te ndryshme.
 
Dikush i konsideron si skinny jeans te reja një model qe mund te vishen kudo, me çdo veshje dhe ne çdo moment te ditës. Por edhe pse janë një model shume komode mom jeans nuk janë dhe aq te thjeshte për tu kombinuar.
 
Janë perfekte gjate ditës për ti veshur me sneakers dhe triko me ngjyra te ndezura, me crop top dhe xhakete. Por këto jeans kombinohen bukur edhe për ti veshur ne mbrëmje me bluze me detaje femërore dhe këpucë me taka te larta.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KOMBINIM MOM JEANS VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved