Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mënyrat më të bukura për të veshur fundin pencil
 
Shperndaje
ikub#: 1712270126
Do ju bëjnë të dukeni një femër plot pushtet dhe vetëbesim.
Një fund i ngushtë pencil është një veshje e pavdekshme në gardërobë. Gjithçka që ajo përcjell është elegancë, klas, sofistikim dhe pushtet. Ajo është shumë e preferuar për zyra por edhe përditshmëri e mbajtur me atlete dhe t-shirt duket një mrekulli.
 
Ky fund shkon me një shumëllojshmëri këpucësh, veshjesh, aksesorësh dhe mund ta mbani lehtësisht në çdo sezon.
 
Ajo nxjerr në pah siluetën tuaj në një mënyrë delikate duke ju shfaqur femërore dhe profesionale në të njëjtën kohë.
 
Ja disa nga kombinimet më të bukura të fundit pencil.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI PENCIL IDE KOMBINIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved