Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Modelet e flokëve për ti mbajtur për mbrëmjen e Vitit të Ri
 
Shperndaje
ikub#: 1712270090
Modeli i flokëve për mbrëmjen e Vitit te Ri, elegante, origjinale dhe te sofistikuara. Këtë vit fjala kyç është te çuditni me modelin tuaj te flokëve ne party qe do te prezantoheni.
Modeli i flokëve për mbrëmjen e Vitit te Ri, elegante, origjinale dhe te sofistikuara. Këtë vit fjala kyç është te çuditni me modelin tuaj te flokëve ne party qe do te prezantoheni. Idetë për modelet e flokëve për Vitin e Ri variojne nga te mbledhur te thjeshte deri tek ato te pasur me aksesor te shkëlqyeshëm, modele gjysme te mbledhur por te zbukuruar me xixa, gërsheta dhe topuz unik. 
 
Nëse dëshironi te keni një model flokësh me volum por te mbledhura atëherë preferoni te vendosni një detaj glamour si për shembull një rreth flokësh me gurë apo kapëse.
 
Por nëse preferoni mund ti mblidhni flokët tuaj topuz te kapur lehte dhe te krijoni një gërshet te vogël ne pjesën e sipërme te flokëve. Ky është një model i thjesht për tu realizuar dhe shume i bukur ne te njëjtën kohe.
 
Një tjetër propozim i thjesht por me shume efekt janë dhe flokët me onde ku dalin ne pah dhe zbukurohen nga një rreth flokësh bizhu te shkëlqyeshëm.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODELE VITI I RI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved