Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të kombinoni bukur dorashkat me veshjet
 
Shperndaje
ikub#: 1712270103
Me temperaturat e ulëta ne dimër është gjithmonë momenti për te veshur dorashka ne mënyrë qe duart tuaja te qëndrojnë te ngrohta.
Me temperaturat e ulëta ne dimër është gjithmonë momenti për te veshur dorashka ne mënyrë qe duart tuaja te qëndrojnë te ngrohta.
Kështu për këtë arsye ne ndihme ju vijnë dorashkat te cilat janë dhe një nder aksesoret me te pëlqyer te stinës se dimrit. Te gjata deri tek bërrylat, klasike, pa gishta, prej lëkure apo te leshta dorashkat janë aksesori qe mund te përshtatet me çdo veshje dhe look.
Por si ti kombinoni dorashkat me veshjet tuaja ne mënyrë origjinale? Këtë përgjigje ju a sjellin me se miri fashion icon duke filluar nga pamjet me klasike dhe te rafinuara deri tek ato me casual.
 
Dorashkat e gjata deri tek bërrylat te sjellin menjëherë ne mendje Audrey Hepburn por nëse dëshironi ti vishni duke i përshtatur me gardërobën tuaj atëherë duhet te synoni për veshje te cilat nuk kane mëngë. Për një pamje me elegante preferoni dorashka te gjata ne ngjyre te erret ne krahasim me pjesën tjetër te look-ut tuaj.
 
Nëse keni një stil casual atëherë është me mire nëse preferoni dorashka pa gishta ne stilin rock model ky shume i dashur nga vajzat ne moshe te re.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DORASHKA KOMBINIM VESHJE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved