Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të kombinoni bukur një çantë bezhë
 
Shperndaje
ikub#: 1712270046
Kështu sot po ju tregojmë disa këshilla për te kombinuar bukur çantën tuaj bezhe.
Te kuptoni si te kombinoni një çante bezhe është e rëndësishme për një fashioniste. Kjo ngjyre e çelur ka një pamje te rafinuar dhe i jep look-ut një pamje bon ton por është edhe e thjesht te gaboni. Kështu sot po ju tregojmë disa këshilla për te kombinuar bukur çantën tuaj bezhe.
 
1. Çanta bezhe dhe veshje ne ngjyre te çelur
Nëse nga njëra ane çanta roze e zbehte është gjithmonë ne trend tek ana tjetër çantat bezhe qëndrojnë me te dashurat për ato qe preferojnë një stil me te sofistikuar dhe elegant. Te kombinoni një çante bezhe ne veshje ne ngjyra te çelura është shume e thjeshte. Kjo ngjyre kombinohet bukur me ngjyra si rëra, fildish, grija e çelur dhe te gjitha nuancat e bezhës.
 
2. Çanta bezhe dhe veshje te bardha
Veshjet e bardha janë ato qe kombinohen me bukur me çantën bezhe mbi te gjitha ne sfumaturat me te çelura te saj. Veshjet ne total white duken bukur nëse merrni një çante tote ne ngjyre bezhe.
 
3. Çanta bezhe dhe veshje roze
Shume fashion janë kombinimet midis ngjyrës bezhe dhe roze. Veshjet ne ngjyre roze mund te zgjidhen qoftë ne sfumatura te çelura ashtu edhe ne te theksuara rezultati do te jete gjithmonë glamour. Një çante bezhe do te beje look-un tuaj me te rafinuar dhe te thjeshte.
 
4. Çanta bezhe dhe jeans
Por çanta bezhe mund te vishet edhe me veshje me casual dhe çapkën duke filluar nga ato veshje me jeans. Jeans-et ne ngjyre te çelur apo te grisura marrin një pamje bon ton fal çantës ne ngjyre bezhe.
 
5. Çanta bezhe dhe e zeza
E zeza është ngjyre qe duket bukur me çdo gjë. Veshjet ne total black dhe çante bezhe është kombinimi me i bukur nëse dëshironi te krijoni kontrast.
 
6. Çanta bezhe dhe këpucët nude
Këpucët nude janë një pasion i madh për femrat moderne çfarëdo modeli qofshin ato. Mundësitë për te krijuar një look shume fashion me këto aksesor janë te shumta.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BEZHE CANTA KOMBINIM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved