Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të vishni bukur jeans e grisura pa gabuar
 
Shperndaje
ikub#: 1712270006
Jeans-et e grisura nuk mund te bëni shaka. O dini ti vishni ose ne te kundërt me mire nëse fillimisht merrni parasysh këshilla për te mësuar ti vishni.
Jeans-et e grisura nuk mund te bëni shaka. O dini ti vishni ose ne te kundërt me mire nëse fillimisht merrni parasysh këshilla për te mësuar ti vishni. Kështu për te veshur jeans-et e grisura duhet te dini fillimisht disa rregulla ne mënyrë qe te mund ti vishni pa bere gabime. Zgjidhni pantallona me bel te larte apo te shkurtër dhe me pas vlerësoni me kujdes se ne cilën pjese është e pozicionuar e grisura. Ja disa këshilla stili se si te vishni dhe kombinoni bukur jeans-et e grisura pa gabuar.
 
1. Jeans te grisura ne gjunjë
Gjunjët dhe kaviljet ne dukje janë kombinimi i duhur për te veshur një pale jeans te grisura pikërisht ne pjesën gjunjëve për një pamje bon ton.
 
2. Jeans shume te grisura
Nëse preferoni te vishni një pale jeans te cilat kane një grisje te madhe atëherë mund ti kombinoni me një pulovër te lehte dhe këpucë slim.
 
3. Jeans te zeza te grisura
Provoni te kombinoni një pale jeans te zeza te grisura dhe ti kombinoni me një xhakete jeans ne ngjyre te çelur ne këtë mënyrë do te krijoni një veshje dyngjyrëshe ne stilin e viteve 90'.
 
4. Jeans te ngushta te grisura
Zgjidhni një pale jeans te ngushta dhe te grisura nëse keni një fizik te holle dhe pa linja.
 
5. Jeans me bel te larte te grisura
Me jeans me bel te larte te grisura mund te shfrytëzoni efektin viziv nëse do te vendosni një rrip.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKUR JEANS VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved