Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Thonjtë e bardhë si bora janë trendi më i bukur i stinës
 
Shperndaje
ikub#: 1712270122
Ja disa ide te bukura dhe origjinale nga te cilat mund te merrni frymëzim.

Dimrin zakonisht e lidhni me ngjyrat e errëta apo me ngjyra te cilat ju vjen dëshira për përkëdhelje si për shembull leshi i bute dhe i bardhe i cili është kthyer dhe ne një nga trendët me te bukur jo vetëm për sa i përket modës se veshjeve por edhe manikyrit te paktën gjithmonë sipas Pinterest.

Por nëse provoni ti lyeni thonjte me ngjyre te bardhe si bora? Mbase me ndonjë detaj te çmuar? Ja disa ide te bukura dhe origjinale nga te cilat mund te merrni frymëzim.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BARDHE BORA STINA THONJTE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved