Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vip-at mësojnë se cili është sekreti për foto perfekte
 
Shperndaje
ikub#: 1712270069
Te qëndrojne ne poze përpara objektivit është nder gjerat e para qe mësojnë vip-at.
Te qëndrojne ne poze përpara objektivit është nder gjerat e para qe mësojnë vip-at. Por për te qene vërtet fotozhenik edhe duart kane pjesën e tyre. Siç shpjegon fotografi profesionist Steve Granitz nga Getty Images ne site Whowhatwear, te dini se ku duhet te vendosni duart mund te beje shume diference midis një shkrepjeje normale dhe një për tapet te kuq.
Me duar ne xhep është e preferuara e Victoria Beckham, me duar te shtrira përgjatë ijëve kjo poze u pëlqen pak te gjithave ndërsa Irina Shayk preferon ti mbaje ne mënyra te ndryshme.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FOTO MESIMI VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved