Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vishni shallin tuaj duke u bazuar nga vip-at
 
Shperndaje
ikub#: 1712270063
Romantike, fashioniste apo e tepruar. Shalli është aksesori me i shitur i dimrit gjithashtu dhe me i dashuri nga ato qe kane ftohte.

Romantike, fashioniste apo e tepruar. Shalli është aksesori me i shitur i dimrit gjithashtu dhe me i dashuri nga ato qe kane ftohte.

Është një aksesor i cili mund te përshtatet për çdo lloj buxheti dhe për çdo tipologji femre. Perse te mos merrni frymëzim nga vip-at për te vendosur edhe ju bukur shallin.

Për shembull Melania Trump ka preferuar një shall te holle dhe elegant për te lidhur bukur rreth qafës me një baze te zeze dhe stampa ne ngjyrën e palltos. Ndërsa Olivia Palrmo e cila është konsideruar dhe si një ikone stili preferoni te zgjedh një shall te holle me lule.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: SHALL VESHJA VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved