Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
3 këshilla look-u për të veshur xhupin bukur
 
Shperndaje
ikub#: 1712280104
Me një fund te ngushtë, një pale pantallona elegante apo një fund te gjate, xhupi nuk është i përshtatshëm vetëm me një look casual.
Me një fund te ngushtë, një pale pantallona elegante apo një fund te gjate, xhupi nuk është i përshtatshëm vetëm me një look casual. Mendoni se xhupi është i përshtatshëm vetëm për veshjet me casual dhe mund te vishet vetëm me një veshje sportive? Ne fakt nuk është aspak kështu. Xhupi nuk është vetëm një veshje komode për dimrin por kombinohet bukur edhe me veshje elegante. Zgjidhni një model femëror dhe mund ta miksoni me çdo veshje. Ja tre këshilla si te vishni bukur xhupin.
 
1. Xhupi me fund te ngushte
Një xhup me stampa me një baze te zeze i mbushur dhe i ngrohte por ne te njëjtën kohe shume femërore dhe me një model te veçante përshtatet bukur me një fund te ngushte dhe një pulovër te bute dhe te leshte nëse rasti e kërkon, një pale geta te trasha dhe një pale këpucë dekolte, këmbale ose çizme komode.
 
2. Xhupi i gjate me një pale pantallona 
Nëse synoni për një model te gjate mund ta kombinoni me një pale pantallona elegante dhe një pulovër te ngrohte dhe një pale çizme sportive te sheshta. Një look për ta veshur gjate ditës por do t'ju mjaftonte te ndryshonit këpucët për ta kthyer veshjen te përshtatshme për një aperitiv me miket.
 
 
3. Xhup me fund te gjate dhe taka
Keni dëshirë te vishni një fund me pala te gjata qe sapo e keni blere por nuk keni nje pallto te përshtatshme? Provoni te kompletoni look-un me një xhup sportiv do te keni një efekt me te vërtet trendi. Preferoni te vishni një pale çizme kamoshi dhe do te jeni perfekte.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA LOOK XHUPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved