Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja cilat janë vip-at që zgjedhin pallto me ngjyra të forta
 
Shperndaje
ikub#: 1712280063
Është veshja me e dashur e stinës se dimrit. Këtë vit pallton duhet ta keni me ngjyre.
Është veshja me e dashur e stinës se dimrit. Këtë vit pallton duhet ta keni me ngjyre. Përveç ngjyrave te zeze dhe neutro vip-at zgjedhin ngjyra te forta për veshjen me te dashur. 
Tonalitete bold
E verdhe dhe e kuqe janë protagoniste për këtë tendence. Gigi Hadid guxon me një total outfitt ne ngjyre limoni edhe ne tapetin e kuq. Blake Lively ka preferuar te mbaje një kombinim festiv por casual ndërsa Melania Trump si gjithmonë ka synuar për diçka klasike.
 
Ato qe nuk dalin kurrë nga moda
Jeshilja ushtarake nuk del kurrë nga moda dhe këtë e di mire dhe aktorja e re Yara Shadidi e cila zgjedh një model te shkurtër. Ndërsa Beyonce ka preferuar te vesh një pallto te bardhe ku shijes se saj i është bashkuar edhe Alessandra Ambrosio.
 
Sfumaturat pastel
Shume te preferuara nga vip-at janë edhe sfumaturat pastel. Lejla dhe roze baby janë ato me te pëlqyerat madje edhe nga Kate Middleton dhe Kate Bosworth.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: NGJYRA PALLTO VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved