Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Këshilla stili si të visheni mirë kur jashtë bën ftohtë
 
Shperndaje
ikub#: 1712280097
Kur temperaturat zbresin dhe termometri shkon nen zero jo rralle here përfundoni për te veshur veshje te ngrohta por pa stil.
Kur temperaturat zbresin dhe termometri shkon nen zero jo rralle here përfundoni për te veshur veshje te ngrohta por pa stil. Ne fakt gaboheni sepse mund te jeni trendi edhe kur temperaturat janë te ulëta. Mund te zgjidhni midis trikove te leshta, çizmeve, getave dhe palltove ne këtë mënyrë do te jeni te bukura por do te ndjeheni edhe ngrohte.
 
Palltot
Një pallto e gjate deri tek kavilja, një pelice apo një xhup i bukur. Te zgjidhni nje veshje te ngrohte për dimër nuk është e thjeshte. Kështu do te ishte me mire nëse do te kishit dy veshje te ndryshme ne mënyrë qe te mund ti alternonit ne momente te ndryshme te ditës. Kështu mund te blini një xhup nëse keni pallton apo e kundërta.
 
Trikot oversize
Këtë vit mund te mos blini nje pulovër oversize për t'ju mbajtur ngrohte ne ditët e dimrit qofte ne shtëpi ashtu dhe jashtë. Por pulovrat oversize mund ti përdorni edhe si fustan nëse është mjaftueshëm e gjate dhe e gjere.
 
Këpucët
Sigurisht çizmet me push janë modelet me te ngrohta dhe komode por nuk janë te përshtatshme për te gjitha rastet. Vishni një pale geta te trasha dhe te ngrohta do te ndjeheni vërtet te përkëdhelura. Ose nëse dëshironi mund te synoni për një pale ankle boots te sheshta apo me taka ose për një pale këpucë mokasin tek e fundit janë shume ne trend këtë sezon.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KESHILLA STIL VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved