Look-u elegant i Victoria Beckham për të kopjuar edhe për festa
 
Shperndaje
ikub#: 1712280031
Stili i Victoria Beckham dhe kjo nuk është një sekret ka bere për vete mijëra femra ne te gjithë boten prej shume kohesh.
Stili i Victoria Beckham dhe kjo nuk është një sekret ka bere për vete mijëra femra ne te gjithë boten prej shume kohesh. Merite padyshim e talentit te saj për te qene gjithmonë shik dhe femërore ne te njëjtën kohe. Kështu as veshja e propozuar për sot nuk bën diference. Një veshje e sofistikuar qe luan me ngjyrat te zeze dhe vishnje. Për ta mbajtur edhe për një mbrëmje te veçante dhe pse jo edhe për festat e fund vitit për një rezultat super shik.
 
Veshjet must për te kopjuar këtë veshje janë një këmishë tyli transparente ne ngjyre te zeze, një fund ne ngjyre vishnje dhe një pale këpucë dekolte prej kastori për ti kombinuar me çantën e dorës. Për te përfunduar look-un preferoni te vendosni një ore te çmuar dhe do te jeni perfekte.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FESTA KOPJO LOOK VICTORIA BECHKAM

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved