Në ditët me shi vishuni kështu
 
Shperndaje
ikub#: 1712280112
Si te visheni kur bie shi? Kjo është pyetja qe çdo femër bën gjate stinës se dimrit dhe jo vetëm.
FOTO GALERI
1/9
1

Si te visheni kur bie shi? Kjo është pyetja qe çdo femër bën gjate stinës se dimrit dhe jo vetëm. Te kuptoni se çfarë te vishni kur moti është me shi nuk është asnjëherë e thjeshte për me tepër nëse dëshironi te dukeni edhe fashion por edhe praktike ne te njëjtën kohe.

Është me mire te vishni pantallona apo fund por çfarë xhupi apo pallto? Si te bëni look-un glamour duke kombinuar këpucët, çantën dhe aksesoret e duhur? Ja disa këshilla stili nga te cilat mund te merrni frymëzim. dhe te visheni bukur ne një dite me shi.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DITA SHIU VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved