Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Për natën e Vitit te Ri intimet duhet të jenë të kuqe
 
Shperndaje
ikub#: 1712280054
Nëse jeni supersticioze apo thjesht pëlqeni veshjet intime seksi, ne 31 dhjetor është e detyrueshme te vishni intime ne ngjyre te kuqe.
Nëse jeni supersticioze apo thjesht pëlqeni veshjet intime seksi, ne 31 dhjetor është e detyrueshme te vishni intime ne ngjyre te kuqe. Komplete prej tyli, dantelle, mëndafshi, pambuku etj zgjidhini si ti dëshironi e rëndësishme është te jene ne ngjyre te kuqe.
 
Sa here afrohet periudha e fund vitit shkoni për te blere një komplet intime ne ngjyre te kuqe? Mos u shqetësoni nuk jeni te vetmet mbase e keni nga ngjyra e kuqe e cila është kaq festive dhe ju bën te ndjeheni shume seksi.
Kështu për natën e 31 dhjetorit veshjet intime te kuqe janë tashme një tradite për te gjitha femrat. Ne fakt ne treg mund te gjeni mijëra versione dhe modele ne mënyrë për te gjetur atë te duhurin për cilëndo nga ju.
Cili është rregulli i vetëm për te zgjedhur atë te duhurin? Ai qe ju bën te ndiheni komode.  Nëse jeni tip qe pëlqeni te guxoni mund te provoni te blini një body.
Nëse keni një shije disi retro mund te merrni ne konsiderate një komplet me 3 pjese. Ja disa nga veshjet intime me ngjyre te kuqe me te bukura për këtë vit.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: INTIME KUQE VITI I RI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved