Të bëni një grim të shpejt? Ju nevojitet vetëm një produkt
 
Shperndaje
ikub#: 1712280041
Dilni ne mëngjes te trukuara mire dhe ne gjysme te ditës kur shiheni ne pasqyre nuk keni gjurme te grimit te mëngjesit.
Dilni ne mëngjes te trukuara mire dhe ne gjysme te ditës kur shiheni ne pasqyre nuk keni gjurme te grimit te mëngjesit. Fardi është fshire, fondotinta nuk është aspak si disa ore me pare, shkëlqyesi apo buzëkuqi janë zhdukur. Çfarë te bëni?
Te merrni te gjithë çantën me e produktet e bukurisë me vete? Jo, aspak do t’ju rendonte shume ta mbanit nga pas gjate te gjithë ditës. Duhet te dini se truku për te rregulluar make up-in është një produkt i vetëm, buzëkuqi. Po një buzëkuq i vetëm mund ti jap shkoqim fytyrës, mund te fshije qeskat e syve dhe shume te tjera dhe për me tepër me një rezultat te mrekullueshëm.
 
Zgjidhni një buzëkuq ne një nuance roze apo te kuqe te çelur te cilin mund ta sfumoni me lehtësi ne këtë mënyrë do te keni fardin dhe buzëkuqin se bashku. Është e rëndësishme te zgjidhni një buzëkuq me përbërje te bute dhe disi transparent sepse vetëm ne këtë mënyrë mund ta sfumoni me lehtësi ne mollëza. Ne këtë mënyrë do ti jepni menjëherë ndriçim te gjithë fytyrës duke mos qene e nevojshme te përdorni fondotinte. Kështu mund te freskoni make up-in gjate ditës duke shpenzuar me pak se 20 sekonda dhe me një produkt te vetëm.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: GRIM MAKE UP PRODUKT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved