Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Thonjtë për dimër: Ngjyra nga të cilat mund të frymëzoheni
 
Shperndaje
ikub#: 1712280111
Gri, kafe, burgundy dhe e zezë: ngjyra të errëta të ofrojë një elegante këtë sezon dimëror.
Është gjithmonë e vështirë të zgjidhni ngjyrën e smaltit sidomos gjatë sezonit të ftohtë. Edhe pse është e frikshme të eksperimentoni me ngjyrat e errëta ato i bëjnë duart të duken më të holla, më elegante dhe më moderne.
 
Nga ngjyrat nude, violë, të purpurt, burgundy, të zeza, nuancat e tokës, ngjyrat metalike etj., të gjitha duken shumë bukur.
 
Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar të gjitha ngjyrat dhe modelet më të bukura për këtë sezon.
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DIMER NGJYRAT THONJTE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved