Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshjet më të bukura të Jennifer Lopez për 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1712280084
Nuk ka dyshim se Jennifer Lopez është një ikonë e modës dhe e figurës seksi të femrës.
Ajo do si ti nxjerr më së miri në pah format e saj, të duket elegante dhe seksi njëkohësisht. Në çdo kalin më tapetin e kuq ajo duket perfektë dhe rrezaton një bukuri e freski duke konkurruar fortë edhe 20-vjeçaret.
 
Stili i saj ka evoluar me kalimin e viteve, por ajo gjithmonë duket e plotësuar dhe elegante me atë që mban veshur qofshin ato tuta apo një fustan super klasik.
 
Ja disa nga pamjet e saj më të bukura, nga të cilat mund të merrni edhe ju frymëzimin e duhur.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: JENNIFER LOPEZ STILI VESHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved