Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Veshjet më të kushtueshme të Kate Middleton
 
Shperndaje
ikub#: 1712280107
Ja cilat janë 10 veshjet qe dukesha është prezantuar përgjatë vitit.
Kate Middleton këtë vit ka është prezantuar ne shume evente zyrtare. Kjo do te thotë se ju ka dashur te shfaqet gjithmonë e bukur dhe me veshje jo pak impenjative.
Daily Mail ka vendosur te kuriozoje disi ne gardërobën e dukeshës për sa i përket 2017 dhe ka bere një llogari totale te veshjeve te saj.
Pak si te gjithë kur ne fund vitit provojmë te kuptojmë nëse kemi qene brenda buxhetit tone. Kështu mesa duket rezultati ne vlere monetare qe Kate ka harxhuar për veshje këtë vit ka qene rreth 35 mije euro. Ja cilat janë 10 veshjet qe dukesha është prezantuar përgjatë vitit.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: KATE MIDDELTON VESHJE VITI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved