Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
3 ide veshjesh për Vitin e Ri me ato që keni aktualisht në gardërobë
 
Shperndaje
ikub#: 1712290079
Edhe 2 ditë dhe të gjithë do të jemi duke festuar mbrëmjen e Vitit të Ri.
Veshja, makeup-i, aksesorët, darka të gjitha janë menduar me imtësi. Mirëpo nëse nuk keni gjetur ende një veshje të përshtatshme për festën, ja 3 ide të bukura që duken elegante, shik dhe shumë joshëse.
1-Vishni një fustan të shkurtër me rripa të hollë dhe çizme të shkurtra. Jepini veshjesh pamjen festive dhe glamur me një xhakete me shkëlqim metalik ose xixa dhe një çantë të vogël dore.
2-Zgjidhni një fustan midi asimetrik ose me detaje frudash tek mëngët. Kombinojeni me një palë sandale platformë dhe një pale vëthë të mëdhenj me shkëlqim.
3-Një jumpsuit elegant me një xhaketë lëkure duken shumë bukur bashkë. Plotësojeni veshjen me një palë sandale më takë të lartë dhe një çantë dore me detaje shkëlqimi.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA VESHJE VITI I RI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved