Edhe vip-at vishen low cost
 
Shperndaje
ikub#: 1712290093
Edhe vip-at vishen low cost Ja si i veshin vip-at veshjet low cost.
Kate Middleton me Zara, Gigi Hadid me H&M dhe Kate Moss me Mango. Po edhe supermodelet mbajnë veshje low cost madje ne shume raste edhe i riveshin ashtu sikurse edhe ne.
Aq sa shembujt nuk mungojnë ne fakt te shumte kane qene vip-at te cilat janë fotografuar me veshje dhe aksesor fast fashion veshje te cilat edhe ne mund ti kemi ne gardërobën tone.
Hailey Baldwin ne Fashion Awards është shfaqur me një fustan mini ne ngjyre te zeze firmos Topshop. Ja si i veshin vip-at veshjet low cost.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: LOW COST VESHJA VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved