Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja si i veshin vip-at atletet Reebok
 
Shperndaje
ikub#: 1712290106
Drejte e nga vitet 80' janë kthyer sneakers Reebok.

Drejte e nga vitet 80' janë kthyer sneakers Reebok. Po është e vërtet gjate këtyre sezoneve te fundit kemi pare tipe te ndryshme atletesh ne trend duke i ndare ne ato sportive dhe fashioniste ne Adidas apo Nike lovers. Por tashme shume te njohura janë bere edhe sneakers Reebok duke u kthyer serish ne trend fal Victoria Beckham e cila ka postuar ne Instagram një look me atlete te tilla.

Por nuk ka qene vetëm Victoria Beckham qe ka veshur një pale atlete te tilla sepse edhe supermodelja Gigi Hadid ka preferuar te vesh një pale atlete Reebok Classic dhe i ka kombinuar me një pale tuta ngjyre gri dhe një pallto ne ngjyre te fildishte.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ATLET VESHJA VIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved