Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Keni një trup te kolmë? Ja çfarë te vishni për Vitin e Ri
 
Shperndaje
ikub#: 1712290124
Ja disa nga idetë me te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te gjeni veshjen tuaj.

Propozimet për sa i përket veshjeve te Vitit te Ri 2018 për femrat e kolme ne mënyrë qe te krijojnë një veshje festive me glamour te cilat janë perfekte për natën e me te gjate te vitit.

Fustane te gjate apo te shkurtër për festa ekskluzive por edhe komplete te krijuara me pëlhura te çmuara dhe me shkëlqim. Ja disa nga idetë me te bukura nga te cilat mund te merrni frymëzim dhe te gjeni veshjen tuaj.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: TRUP VESHJA VITI I RI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved