Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kush është më i mirë buzëkuqi apo shkëlqyesi?
 
Shperndaje
ikub#: 1712290123
Dilema e përjetshme e makeup-it: buzëkuq apo shkëlqyes?
Sa herë që kemi përfunduar makijazhin tonë dhe jeni gati të lyejmë buzët rrimë në dilemë. Çfarë të vendos në buzë? Më mirë një buzëkuq apo një shkëlqyes?
 
Pse të zgjidhni shkëlqyesin: Është një kozmetikë në rilindje dhe shumë e përshtatshëm për vajzat e reja. Ju mund ta përdorni atë kudo, në çdo rast, nga mëngjesi në natë, për një takim biznesi, një provim në universitet, punë, shkollë, festa apo kafe me miqtë. Shkëlqimi reflekton dritën dhe i bën  buzët të duken më të plota dhe joshëse afër natyralitetit.
 
Pse të zgjidhni buzëkuq: Ato janë të butë, të pasura me vajra përkujdesje dhe dyllë që mbaron dhe hidraton buzët. Buzëkuqi garanton një mbulim intensiv dhe ngjyrë të plotë. 
 
Zgjedhja e duhur: Rekomandohet shkëlqyesi për një look natyral, ndërsa buzëkuqi për një pamje më të sofistikuar dhe elegante.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUZEKUQI SHKELQYESI ZGJEDHJA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved